Movies
Ratings
375
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
PolaroidRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
CureRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.5