Titles you rated
LegendRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
I Am MotherRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Empire of CorpsesRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0