Movies
Ratings
1064- HumintRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Asakusa KidRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Drawing CloserRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.0