Movies
Ratings
356
ArrivalRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Crooked HouseRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5