Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 5.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Shark: The StormRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 1.5
The First RespondersRated ★ 3.5
Island Part 2Rated ★ 3.5
Island Part 1Rated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5