Series
Ratings
30
Man from the EquatorRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0