Series
Ratings
14
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0