Movies
Ratings
404
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 0.5