Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0