Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5