Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0