Series
Ratings
152
ERASEDRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 5.0