Series
Ratings
39- KemonozumeRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5- Astro Fighter SunredRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0