Movies
Ratings
30
QuickRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5