Movies
Ratings
335
JokerRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 2.5
Mazinger Z: InfinityRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Flavors of YouthRated ★ 1.5
PolarRated ★ 3.0
IORated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0