Titles you rated
TitansRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5