Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0