Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5