Movies
Ratings
393
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Drifting HomeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5