Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0