Series
Ratings
44
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
UntamedRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Copycat KillerRated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5