Series
Ratings
22- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Who Rules The WorldRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
LIGHTHOUSERated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- 17 Sai no TeikokuRated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0