Series
Ratings
40
Mad UnicornRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.5
Romantics AnonymousRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
TriggerRated ★ 0.5
BillionsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0