Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 1.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Best MistakeRated ★ 2.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 2.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0