Series
Ratings
20
BridgertonRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0