Movies
Ratings
884
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5