Series
Ratings
143
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Cable GirlsRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Maria Watches Over UsRated ★ 3.5
EveRated ★ 3.0
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0