Movies
Ratings
775
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5