Series
Ratings
231
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 0.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5- SK8 the Infinity EXTRA PARTRated ★ 3.0
SK8 the InfinityRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0