Titles you rated
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 1.0- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5