Series
Ratings
129
The Art of SarahRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.0