Movies
Ratings
619
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
The Many Saints of NewarkRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5