Movies
Ratings
202
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5