Series
Ratings
119
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Common LawRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.5