Movies
Ratings
1006
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5