Series
Ratings
205
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
GridRated ★ 3.5- XRated ★ 3.5
Cyber City Oedo 808Rated ★ 3.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
MidasRated ★ 2.5- Perfect LoveRated ★ 2.5
My Husband's WomanRated ★ 3.5
How Long I've KissedRated ★ 3.5