Series
Ratings
17
DAN DA DANRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KaosRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5