Series
Ratings
115
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 4.5