Series
Ratings
240
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0