Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0