Titles you rated
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.0
Twelve LettersRated ★ 3.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Always HomeRated ★ 3.0
Lost You ForeverRated ★ 3.5
Love EnduresRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 3.5
My Journey To YouRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.0
The Best ThingRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.0