Movies
Ratings
498
MidsommarRated ★ 3.5- Christmas CarolRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 0.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Fragments of the Last WillRated ★ 4.5