Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
MURAI in LOVERated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
He's ExpectingRated ★ 4.5
The Ship of TheseusRated ★ 3.5