Series
Ratings
12
StrangerRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 5.0