Movies
Ratings
202
OrlandoRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.0
El SurRated ★ 5.0