Movies
Ratings
521
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
JaneRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5