Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0