Series
Ratings
25
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0