Series
Ratings
36
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0- Bulk UpRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0