Titles you rated
Seven First KissesRated ★ 2.0
It's NightRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0